Aneta Fabisiak Hill

Zawodowo specjalistka ds. zarządzania, budowania strategii rozwoju, tworzenia i finansowania projektów społeczno-kulturalnych oraz specjalistka ds. komunikacji i fundraisingu. Współtwórczyni i producentka kampanii społecznych. Od 5 lat związana z Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa.

Z pasji „pani od kultury” oraz akordeonistka. W przeszłości związana z programami Kadra Kultury i Dom Kultury + w Narodowym Centrum Kultury. Wieloletnia dyrektorka podolsztyńskiego Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach. Od roku 2004 roku związana z Programem „Równać Szanse”. Laureatka II nagrody Fundacji Kultury oraz Fundacji POLCUL - za wieloletnią działalność na rzecz „małych ojczyzn” i środowisk wykluczonych na Warmii. Swoją wrodzoną determinację i pasję społeczną zawdzięcza organizacji - matce: Stowarzyszeniu „Tratwa” z Olsztyna.

Ważne są dla niej: dobro wspólne, przyroda, jakość życia mieszkańców reprezentujących wszystkie generacje. Jako radna zamierza wsłuchać się z równym zaangażowaniem w potrzeby seniorów, dzieci, młodzieży i dorosłych, zadbać o komfort życia oraz sferę wizualną miasta, a także wesprzeć organizacje społeczne.


Close Terminal E-Mail Download Facebook GitHub Alternate GitHub Instagram Menu Check Circle Space Shuttle angle-right Warning