Borys Zadorecki

Absolwent gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem, przetwarzaniem i analizą danych przestrzennych.

„Od zawsze” związany zawodowo i hobbistycznie z życiem miasta: były pracownik Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Olsztynie, przez wiele lat członek Obywatelskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego podejmującej tematykę bezpieczeństwa na olsztyńskich ulicach.

Lubi podróże, wycieczki rowerowe i długie piesze wędrówki – nie tylko po lesie, ale także w miejskiej dżungli. To właśnie miasto jest jego naturalnym środowiskiem życia, dlatego uważa, że tak istotne jest, by miejska przestrzeń była przyjazna i dostępna dla każdego, a przemieszczanie się po niej było bezpieczne.

Jako radny, korzystając z doświadczenia zawodowego, zajmie się życiem miasta w zaniedbanych do tej pory dziedzinach: zagospodarowania przestrzennego, transportu oraz bezpieczeństwa.


Close Terminal E-Mail Download Facebook GitHub Alternate GitHub Instagram Menu Check Circle Space Shuttle angle-right Warning