Jakub Bartoszewicz

Urodził się i dorastał w Olsztynie. Po studiach na Uniwersytecie Jagiellońskim wrócił do rodzinnego miasta, bo czuł, że właśnie tu jest jego miejsce – tu chce się rozwijać i założyć rodzinę.

Od kilkunastu lat prowadzi własną kancelarię radcy prawnego. W 2022 roku znalazł się w prestiżowym gronie 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce. Angażuje się w różne przedsięwzięcia społeczne i stara się pozytywnie zmieniać otoczenie. Jest członkiem Rady Osiedla Kościuszki.

Jako radny chciałby skupić się na otoczeniu mieszkańców. Chce, abyśmy mogli poruszać się zadbanymi chodnikami i ulicami, na których czujemy się bezpiecznie oraz aby przestrzeń publiczna była uporządkowana i przyjazna. Uważa, że w mieście powinno powstać więcej ogólnodostępnych placów zabaw, skateparków i boisk, a także miejsc dla czworonogów. Wie, jaki potencjał ma Olsztyn i jak go można wykorzystać, aby sprawić, że każdego dnia będzie to miasto przyjazne mieszkańcom i przyjezdnym.


Close Terminal E-Mail Download Facebook GitHub Alternate GitHub Instagram Menu Check Circle Space Shuttle angle-right Warning